Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi szaleni oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To również całe bezmiar świetnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o doskonale gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.